Ekspresyjny blog

Blogasek mój

Wacek 02.02.2021

Co to jest stylizacja?

Polecane: Bryczesy do jazdy konnej

Stylizacja to pseudonim nadawany procesowi przypisywania danego stylu do danego zdjęcia.

Stylizacja jest zwykle wynikiem rysowania na określonym rodzaju materiałów, zwykle szkiców lub obrazów.

Polega na tym, że wiemy, w jaki sposób dany zestaw cech, kolorów czy wzorów zostanie wykorzystany, i staramy się znaleźć nowe, lepsze.

Interesuje nas przedstawienie najpiękniejszych aspektów personifikacji postaci. Staramy się to robić przy użyciu nowoczesnych rozwiązań technologicznych, bardzo starannie wykreślonych przy pomocy wielu różnych obszarów ciała.

Stylizacja składa się z wielu pojedynczych rysunków, które pokazują niemal każdy aspekt sylwetki. Powstają na podstawie kilku czynników, takich jak:

  • odcień skóry,
  • kolor skóry,

dzień / liczba dni od usunięcia ostatnich włosów z ciała,

  • wybór fryzury, fryzury lub makijażu,
  • strzyżenie włosów - powinno być krótkie lub długie,

rodzaj włosów - powinny być naturalne, kręcone, grube, farbowane itp.

Aby poprawnie przygotować stylizację, należy wziąć pod uwagę wiele czynników, z których pierwszy to:

ilość szczegółów,

rodzaj włosów - stylizować można zarówno warkocze, jak i włosy farbowane. Wybór tych fryzur jest bardzo ważny, ponieważ zależy od tego, jak będą ułożone włosy. Naturalne blond włosy mogą być bardzo atrakcyjne latem, podobnie jak włosy farbowane, które są kręcone.

rodzaj zastosowanego makijażu - naturalna cera o falistych i obszernych liniach będzie bardzo łatwa do wymodelowania, a wygląd supermodelki może się urzeczywistnić dopiero po kilku miesiącach stosowania. Ważne jest, aby wygląd fryzury był zgodny z rodzajem skóry.

Tagi: danego, rodzaj, makijażuwielu, stylizacja brody, stylizacja biblijna, stylizacja rzęs, stylizacja na wigilię, stylizacja brwi, stylizacja językowa,