Ekspresyjny blog

Blogasek mój

Wacek 27.01.2021

wykonane w Łodzi

Sama inwestycja budowlana w Łodzi odbywa się w ramach konkursu projektowego zorganizowanego we współpracy z Państwowym Nadzorem Budowlanym - FSKP Wrocław. W Łodzi odbył się konkurs projektowy, który miał wyłonić sposób na budowę trójfazowego systemu Ionic, który będzie generował pasywne i ogrzewające energooszczędne domy i mieszkania. Cały proces projektowania przebiega w przyjazny i pouczający sposób. Każdy, kto chciałby zbudować taki dom, może w nim uczestniczyć, ponieważ w każdym domu obowiązują inne zasady.

W fazie projektowania wykorzystujemy współczesne technologie, dzięki którym uzyskujemy prąd i ciepło przy niskim zużyciu energii elektrycznej i ciepła przy niewielkim nakładzie pracy. Każdy dom charakteryzuje się określoną technologią budowy - budowa budynku na gorąco w systemie FSC - zimna fuzja lub ogrzewanie radiacyjne. Wszystkie te technologie są ze sobą kompatybilne i mogą być wdrażane przez co najmniej dwie technologie.

Tagi: który, technologie, projektowania wnętrz online, projektowania arts zaproszenia, projektowania kuchni, projektowania wnętrz,